Biuro Rachunkowe

Jelenia Góra - Jędrzejów

Ofertę naszą dostosujemy do Państwa potrzeb - uwzględniając specyfikę działalności Państwa firm oraz stawiane przez Państwa wymagania.

Podstawą działalności każdej firmy jest rachunkowość prowadzona zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym oraz gospodarczym. Biuro Rachunkowe K&K Business Group dba o rachunkowość Państwa przedsiębiorstwa. Oferujemy: doradztwo gospodarcze i podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, KPiR, ryczałt i wiele innych.

Działalność gospodarczą naszych Klientów wspieramy wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Przekazujemy rzetelną informację dotyczącą sytuacji majątkowej oraz wskazujemy ryzyka związane z przebiegiem podejmowanych operacji gospodarczych. Podejmując współpracę z naszą firmą, zyskujesz solidnego i zaufanego partnera biznesowego.

Tym co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta, zatrudnianie personelu o najwyższych kwalifikacjach, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów z dostępem do danych przez 24 godz./dobę, czy też kompleksowość oferowanych usług.

W efekcie podjętej z nami współpracy firma zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe online, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach i wymierne korzyści finansowe.

Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie.